O nás 2019-01-31T08:52:28+00:00

Na začátku zrodu studia jsme stály dvě kamarádky, které se rozhodly, že si splní svůj sen a založí vlastní studio, kde budou rozmazlovat klienty a pomáhat jim bojovat s každodenní únavou, bolestmi a stresem. Protože narůstá počet lidí, kteří mají problémy i s držením těla, vyhřezlými ploténkami, vystřelující bolestí do rukou a nohou případně i hlavy, provádíme i Dornovu metodou, která pro Vás může být záchrana v některých případech místo operace. Krom jiného si u nás můžete nechat i vyhladit vrásky a bojovat proti těžkým nohám a zrelaxovat celé tělo. Zároveň doporučujeme v rámci očisty i lymfatickou ruční masáž.

Ing. Zuzana Vojáčková

Vystudovala jsem VŠE obor mezinárodní obchod.

Základní masérský kurs, jsem absolvovala začátkem roku 2007 v masérské škole Refit pana Herverta. Protože se pro mne masírování stalo koníčkem (bavilo mne již od malička), absolvovala jsem postupně různé další kursy a to v Refitu a v Dexter Academy. Svou praxi jsem nejprve zdokonalovala na členech rodiny a kamarádech, ale postupně se nabalovali i další lidé, a tak jsem se rozhodla si otevřít malé studio.

Mé reference: masérka na MS v beach volleyballe na Štvanici v květnu 2011 a květnu 2012, masérka klubu sportovní gymnastiky Sokol Praha Vršovice, od srpna 2011 jsem členkou Asociace masérů.

Specializuji se na klasické masáže, reflexní masáž plosky nohy, manuální lymfodrenáž, ale i na masáže, jako jsou masáž medová, lávovými kameny, čokoládová.

V současné době masíruji každý čtvrtek od 11 hod do 16 hod. Dle předběžné domluvy i od dřívějších hodin (8 ráno před Vaší prací není problém)

Mgr. Miroslava Konášová – Dornova metoda PLUS, Reflexní terapie, Kinesiotaping

Objednávky na tel studia nebo na tel: 605 567 596 (zde hlavně v případě zájmu o Dornovu metodu PLUS)

Již od mládí jsem měla potřebu pomáhat lidem, ale také blízký vztah ke sportu (sama jsem byla aktivní sportovec). Výsledkem tohoto spojení bylo studium na FTVS UK, obor tělesná výchova – rehabilitace. Absolvovala jsem v roce 1992 a začala jsem pracovat se zrakově postiženými dětmi, ale také různými sportovci. Nyní pracuji jako soukromý fyzioterapeut v AZ Relax studiu na Skalce. V oboru fyzioterapie pracuji již přes 20 let. Pravidelně se vzdělávám, navštěvuji různé semináře a sleduji nové alternativní metody v oboru, k nimž patří i Dornova metoda plus a SM system. Všechny nové poznatky zkouším nejprve na sobě, mé rodině, příbuzných a známých a teprve věci, které „fungují“ používám ve své praxi.

Martin Kupec – klasické masáže (masíruji i o víkendech)

Do týmu jsem přišel na zkoušku jako masér v dubnu 2017. Protože se mi práce ve Studiu zalíbila a to nejen díky prostředí, ale i vám, klientům, v současnosti již masíruji pravidelně a stal jsem se masérem Studia. Jako jediný masíruji i o víkendech (na základě předběžné domluvy). Prošel jsem několika kursy klasické masáže školy Buď Fit, kterou jsem také zdárně ukončil certifikátem.