O nás 2018-01-22T15:07:43+00:00

Na začátku zrodu studia jsme stály dvě kamarádky, které se rozhodly, že si splní svůj sen a založí vlastní studio, kde budou rozmazlovat klienty a pomáhat jim bojovat s každodenní únavou, bolestmi a stresem. Protože narůstá počet lidí, kteří mají problémy i s držením těla, vyhřezlými ploténkami, vystřelující bolestí do rukou a nohou případně i hlavy, provádíme i Dornovu metodou, která pro Vás může být záchrana v některých případech místo operace. Krom jiného si u nás můžete nechat i vyhladit vrásky a bojovat proti těžkým nohám a zrelaxovat celé tělo. Zároveň doporučujeme v rámci očisty i lymfatickou ruční masáž.

Ing. Zuzana Vojáčková

Vystudovala jsem VŠE obor mezinárodní obchod.

Základní masérský kurs, jsem absolvovala začátkem roku 2007 v masérské škole Refit pana Herverta. Protože se pro mne masírování stalo koníčkem (bavilo mne již od malička), absolvovala jsem postupně různé další kursy a to v Refitu a v Dexter Academy. Svou praxi jsem nejprve zdokonalovala na členech rodiny a kamarádech, ale postupně se nabalovali i další lidé, a tak jsem se rozhodla si otevřít malé studio.

Mé reference: masérka na MS v beach volleyballe na Štvanici v květnu 2011 a květnu 2012, masérka klubu sportovní gymnastiky Sokol Praha Vršovice, od srpna 2011 jsem členkou Asociace masérů.

Specializuji se na klasické masáže, reflexní masáž plosky nohy, manuální lymfodrenáž, ale i na masáže, jako jsou masáž medová, lávovými kameny, čokoládová.

V současné době masíruji každý čtvrtek od 11 hod do 16 hod. Dle předběžné domluvy i od dřívějších hodin (8 ráno před Vaší prací není problém)

Mgr. Miroslava Konášová – Dornova metoda PLUS, Reflexní terapie, Kinesiotaping

Objednávky na tel studia nebo na tel: 605 567 596 (zde hlavně v případě zájmu o Dornovu metodu PLUS)

Absolvovala jsem obor tělesná výchova – rehabilitace na FTVS UK v roce 1992, v oboru fyzioterapie pracuji již 17 let.

Pravidelně se vzdělávám a sleduji nové alternativní metody v oboru, k nimž  patří i Dornova metoda PLUS a v případě zájmu i včetně následného cvičení a kontrol.

Podrobnosti  o metodě na http://www.dornova-metoda.com/

Též jsem byla jmenována i doporučeným terapeutem Dornovy metody Plus. Odkaz můžete najít i zde: http://www.dornova-metoda.com/dornova-metoda-masaz-bolesti-zad-terapeute.htm 

Provádím i klasické masáže – celkovou masáž, masáž zad a šíje, masáž nohou nebo rukou.

Martin Kupec – klasické masáže (masíruji i o víkendech)

Do týmu jsem přišel na zkoušku jako masér v dubnu 2017. Protože se mi práce ve Studiu zalíbila a to nejen díky prostředí, ale i vám, klientům, v současnosti již masíruji pravidelně a stal jsem se masérem Studia. Jako jediný masíruji i o víkendech (na základě předběžné domluvy). Prošel jsem několika kursy klasické masáže školy Buď Fit, kterou jsem také zdárně ukončil certifikátem.